Articles

Konwersja OST na PST - migruj pliki OST do formatu plików PST programu Outlook

by Attilio Mar convert ost to pst
Konwerter OST na PST to spójne narzędzie, które łatwo pobiera plik OST i przesyła do formatu pliku PST bez żadnych problemów. Jest to sprawne oprogramowanie, które pomaga ukończyć proces migracji za pomocą kilku prostych kliknięć (Załaduj, Konwertuj i Eksportuj). Oprogramowanie Konwerter OST na PST to oprogramowanie do odzyskiwania i migracji poczty e-mail, które może naprawić / odzyskać / usunąć plik OST programu Outlook i przekonwertować na plik PST i wiele innych formatów plików, takich jak EML, MSG, MBOX, HTML, EMLX. To narzędzie z łatwością Odzyskuje i migruje jedno- i wielokrotne pliki OST w jednym czasie. Użytkownicy mogą migrować wszystkie elementy wiadomości e-mail, takie jak wiadomości e-mail, załączniki, kontakty, notatki, kalendarze i czasopisma itp. Za pomocą tego oprogramowania.


Oprogramowanie pozwala również na migrację pliku OST na platformę PST. to oprogramowanie ma wiele innych funkcji, z których można łatwo korzystać podczas migracji. To oprogramowanie zapewnia prosty i łatwy proces, w którym każdy może łatwo przekonwertować swój plik OST. Ma intuicyjne opcje i pomocne instrukcje, które ułatwiają nawet początkującym. To oprogramowanie obsługuje wszystkie wersje MS Outlook.

Bezpieczny krok Konwertuj plik OST do formatu pliku PST

Jeśli chcesz wykonać bezpieczny krok, aby uzyskać konwersję OST do PST, nie ma lepszej opcji niż użycie Konwerter OST na PST. Bez wysiłku wyodrębnia całą zawartość OST bez względu na to, jaki jest plik OST i naprawia najczęstsze błędy OST przed wyeksportowaniem informacji zawartych w plikach PST.

Kluczowe cechy

  • Łatwy w użyciu:

Ta pojedyncza aplikacja zapewnia prosty interfejs, w którym wszyscy technicy i użytkownicy bez wiedzy technicznej mogą łatwo ukończyć proces migracji OST do PST.

  • Odzyskiwanie i konwersja plików OST:

Korzystając z konwertera OST na PST możesz bez problemu odzyskać plik offline OST i przenieść go do formatu pliku PST z zachowaniem wszystkich elementów skrzynki pocztowej, takich jak wiadomości e-mail, kontakty, kalendarze itp.

  • Migracja wielu i dużych plików OST:

To oprogramowanie potrafi przenosić wiele i duże pliki OST do formatu pliku PST bez utraty ani jednego bitu danych i zapewnia dokładny wynik.

  • Prezentuje podgląd danych:

Za pomocą tego oprogramowania użytkownik może wyświetlić dane pliku OST przed wykonaniem zadania konwersji OST na PST.

  • Kompatybilność z programem Outlook i Windows OS:

To profesjonalne narzędzie łatwo instaluje się we wszystkich systemach operacyjnych Windows i jest kompatybilne z całą wersją programu Outlook.

  • Darmowa wersja demo:

oferuje wersję demonstracyjną tej aplikacji, za pomocą której użytkownik może wyeksportować kilka pierwszych wiadomości e-mail z każdego folderu.

Ostateczna konkluzja

Powyższy blog zawiera krok powinien być korzystny dla procedury konwersji. A jeśli chcesz przetestować oprogramowanie OST do PST przed zakupem, możesz zainstalować bezpłatną wersję próbną, która umożliwia konwersję niektórych e-maili w wielu folderach w wersji demo bezpłatnie. Oprogramowanie zapewnia wiele funkcji dzięki konwersji OST na PST. Oprogramowanie konwertera OST na PST jest w 100% bezpieczną i dobrą odpowiedzią dla użytkowników, dzięki której użytkownicy mogą łatwo uzyskać idealnie powstałe pliki PST.

Sponsor Ads


About Attilio Mar Junior   convert ost to pst

1 connections, 0 recommendations, 14 honor points.
Joined APSense since, February 6th, 2020, From New york, United States.

Created on Feb 12th 2020 01:29. Viewed 322 times.

Comments

No comment, be the first to comment.
Please sign in before you comment.