Articles

Filipsons WordPress hostings

by Filip Sons Filipsons
Vai Jūms ir nepieciešams hostings un Jūs meklējat drošu pakalpojuma sniedzēju? Vai Jūms ir lēns mājas lapas hostings un Jūs vēlaties uzlabot savu WordPress mājas lapu?

Hostings ir viena no svarīgākām lietām lai Jūsu mājas lapa darbotos efektīvāk un ātrāk.
Mājas lapas ielādes ātrums ir ļoti svarīgs. Ar mūsu palīdzību Jūs sasniegsiet līdz pat 300 reizes ātrāku Jūsu WordPress mājas lapas ielādes ātrumu izmantojot optimizēto LiteSpeed Web serveri un LSWS Cache. Pateicoties šiem jaunākajām hostinga tehnoloģijām tiek maksimāli uzlabota Jūsu WordPress lapas ātrdarbība. Hostnet WordPress hostings atrodas uz jaunākajiem SSD diskiem visos serveros, kas nodrošina līdz pat 50 000 IOPS veiktspēju. Jums būs pieejams ērti lietojams cPanel kontrolpanelis, kurā jau būs automātiski izveidota WordPress instalācija.

Pasūtot hostingu, Jūs saņemsiet:
•    Visi Jūsu virtuālie dati bus drošībā, jo ar R1Soft datu rezerves kopēšana notiek katru dienu.
•    Mēs sniegsim Jūms pilnu atbalstu un apmācību. Izvēleties hostinga pakalpojumus, mūsu tehniskie speciālisti palīdzēs Jūms ar kontu konfigurēšanu, rezerves kopiju atjaunošanu un e-pasta iestatīšanu.
•    Mēstuļu (spama) filtrus kuri skenēs jūsu e-pastu pasargājot to no nevēlamiem sūtījumiem. Jūsu rīcībā ir vairāki mūsdienīgi datu apstrādes mehānismi, kas efektīvi nodrošina gan ienākošā, gan izejošā e-pasta filtrēšanu.
•    Aizsardzību pret DDoS uzbrukumiem. Sadarbībā ar CoudFlare mēs aizsargājam Jūsu datus pret hakeru jeb DDos uzbrukumiem un nodrošinām mājas lapu nepārtrauktu darbību.
•    Hostingu Latvijā. Mēs nodrošinām nepārtrauktu mūsu datu centra darbību, izmantojot divus neatkarīgus elektrības un interneta piegādes kanālus.
•    Nepārtrauktu novērošanu un uzraudzību 24/7 režīmā. Mākoņserveriem mēs nodrošinām nepārtrauktu diennakts fizisko un loģisko uzraudzību, kā arī datu plūsmas un slodzes novērošanu.

Plašāku informāciju par: Web Hostings
Lūdzu, apmeklējiet: http://filipsons.com/

Sponsor Ads


About Filip Sons Junior   Filipsons

3 connections, 0 recommendations, 15 honor points.
Joined APSense since, October 23rd, 2017, From Riga, Latvia.

Created on Jul 30th 2018 04:54. Viewed 319 times.

Comments

No comment, be the first to comment.
Please sign in before you comment.