Free $10 Just For Sign Up
1. You buy a virtual farm. For example, for $20:
2. Every week, the farm brings you 5 eggs:
3. You sell eggs for $0.2 per unit: = $1
4. Every six months you are selling 130 eggs for $26:
5. If you buy another farm you will earn in six months additional +$26
Comments (1)
Masto Mashar7
nutrisionis
good play game but ought to have more time to play..maybe you have other one, like survey for pay but it must be legit..oke thank you guys..