Free $10 For Sign Up

Posted by Ardhian Perwira
5
Mar 7, 2012
39 Views
1. You buy a virtual farm. For example, for $20: 2. Every week, the farm brings you 5 eggs: 3. You sell eggs for $0.2 per unit: = $1 4. Every six months you are selling 130 eggs for $26: 5. If you buy another farm you will earn in six months additional +$26
Comments
avatar
Please sign in to add comment.