Back to List

Free $10 For Sign Up

Posted by Ardhian Perwira
5
Mar 7, 2012
40 Views
1. You buy a virtual farm. For example, for $20: 2. Every week, the farm brings you 5 eggs: 3. You sell eggs for $0.2 per unit: = $1 4. Every six months you are selling 130 eggs for $26: 5. If you buy another farm you will earn in six months additional +$26
Comments
avatar
To join the discussion, simply log in with your Google or Facebook account.

How it works:

  1. Click one of the login buttons above
  2. You'll be redirected to the authorization page
  3. After logging in, you'll be returned to the forum
  4. Your guest account will be automatically created if it's your first time

© APSense LTD. All-in-One Business Hub. All Rights Reserved. This forum service is provided by APSense.com