Articles

SkyWay - High Speed ​​Transport

by Anna Novakova Independent Marketing Partner
SkyWay - vysokorychlostní doprava

je špičková technologie přepravy řetězů určená k pokrytí mezikontinentálních vzdáleností. Mohou být použity, stejně jako v městské dopravě a v horských oblastech, pro přepravu zboží a cestujících.
Vysokorychlostní doprava
vysokorychlostní dopravní systém druhé úrovně je určen pro osobní a nákladní dopravu mezi městy, provinciemi a regiony v rámci jedné země, stejně jako pro efektivní vnitro-kontinentální dopravu a mezikontinentální osobní a nákladní dopravu.

Nákladní a osobní loďstvo
 na vysokorychlostních tratích může dosáhnout rychlostí až 500 km / h. Současně může Unibus přepravovat až 500 cestujících nebo až 100 tun nákladu.
Vysokorychlostní přenos řetězců nabízí neuvěřitelné možnosti pro lidstvo. Od tohoto okamžiku se můžete dostat rychle a za přijatelné ceny a pohodlí kdekoli na světě. A bohaté ložiska minerálů, které jsou již dlouho nepřístupné z důvodu obtížného terénu nebo těžkých klimatických podmínek, mohou být nyní aktivně rozvíjeny ve prospěch lidstva. A to vše - aniž bychom zničili životní prostředí, s přijatelnými penězi, s desetinásobnou bezpečnostní rezervou, s nízkými náklady na výstavbu a provoz, vysokou rychlostí, stejně efektivní a absolutně bezpečné

Co je SkyWay ?
SkyWay je dopravní systém, v němž je operace uspořádána pomocí závěsných kolejnic, které jsou taženy mezi nosníky. Rychlost flotily může dosáhnout rychlosti 500 km / h a její pohyb se automaticky nastaví.
Proč Sky Sky potřebuje svět?
1. Environmentální technologie
2. Schopnost dosáhnout nejvzdálenější vesnice
3. Desetkrát méně stavebních nákladů než jiné druhy dopravy
4. Vysoká úroveň zabezpečení
5. Nízké ceny
6. Nejvyšší rychlost na zemi (až 500 km / h)

Proč byste měli investovat do SkyWay?
1. Zisková investice fondů Získáte akcie společnosti se slevou až 500 krát vyšší než je jejich nominální hodnota, a když společnost vstoupí na světový trh, získáte kapitalizaci 1000% nebo více.
2. Duševní vlastnictví Skupina společností SkyWay vlastní výhradní právo na řetězovou dopravu. Podle nezávislých odborníků je cena technologie 400 000 000 000 USD.
3. Dividendy za celý život Pro každý projekt realizovaný společností získáte zisk odpovídající vašemu počtu akcií.
4. Spoluvlastnictví globální společnosti Tím, že získáte akcie společnosti, stáváte se jednou ze spoluvlastníků největší světové dopravní společnosti.

Sponsor Ads


About Anna Novakova Professional     Independent Marketing Partner

1,533 connections, 29 recommendations, 4,314 honor points.
Joined APSense since, November 21st, 2010, From Praha, Czech Republic.

Created on Nov 19th 2017 06:17. Viewed 628 times.

Comments

No comment, be the first to comment.
Please sign in before you comment.