Articles

Assos'taki konfor ve lüksün başlangıcı

by Smith Mary Dallas Microblading Eyebrows

Assos otelleri lüks yaşam eşanlamlıdır. Siz yokken sizlere bir ev hissi veriyorlar. Açık havada muhteşem manzaralar sunan çok sayıda oda ile büyük bir komplekse sahiptir. İstediğiniz sürece konforlu bir konaklamanın keyfini çıkarabileceğiniz ferah odaları ile bir miktar kapasite vardır. Oteldeki tüm odalar, dinlenmeniz ve işlerinizi yürütmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi sunan en modern tesisler içermektedir.

Online rezervasyonun sağlanması, seçiminizi seçtiğiniz yerde yapmadan önce yapabilmeniz anlamına gelir. Otellerin güler yüzlü personeli her sorunuza cevap vermeye ve doğru yönde yönlendirmeye hazır. İhtiyaçlarınızı anlamak için zaman alırlar ve buna göre tavsiyelerde bulunurlar. Otelcilik binasında mevcut olan en önemli olanaklardan bazıları şunlardır.

• LCD TV

• minibar ve saç kurutma makinesi

• Telefon, standart olarak internet genişbant

• merkezi ısıtma ve klima

• yerinde banyo

• havuz kenarında restoran

• Çocuk havuzu

•yüzme havuzu

Assos otelinde, doğayı yayılarak tam ortada yaşamak için çok şey var. Saatlerinizi sahilde geçirdiğinizi düşünebilir veya sadece zamanınızı zeytin ağaçları ile çevrili bahçede geçirirsiniz. Bu harika yerde kaldığınız süre boyunca şımartabileceğiniz etkinliklerin sonu yoktur. Canlı müziğin keyifle meşgul olmasını sağlayacak bir düzenleme var. Hayatınızın zamanını seçkin bir ortamda yaşayabilirsiniz.

Otelde sunulan yiyecekler de sizi bekleyen büyük seçeneklerle oldukça lezzetli. Tercihlerinize göre yarım pansiyon açık, zengin büfe ya da doğal taze ürünler ve deniz mahsülleri renkli ve lezzetli alakart bir yemek olabilir. Assos otellerinde, personel ve yönetim, konaklamanızı olabildiğince güzel yapmak için elinden gelen çabayı gösterdiğinden her gün otomatik olarak unutulmaz olur. Yavaşça kalmanın en iyisini yapmak istediğinizde, elinizde yeterli süreyle otelde oda ayırtmaya değer olacaktır.


Sponsor Ads


About Smith Mary Freshman   Dallas Microblading Eyebrows

11 connections, 0 recommendations, 37 honor points.
Joined APSense since, September 4th, 2017, From Dallas, United States.

Created on Sep 8th 2017 01:52. Viewed 418 times.

Comments

No comment, be the first to comment.
Please sign in before you comment.