Articles

Assos Otelde Konforun ve Lüksün Tadını Çıkarın

by Smith Mary Dallas Microblading Eyebrows

Assos otelleri lüks yaşam demektir. Siz evinizde değilken sizlere bir ev hissi veriyorlar. Açık havada muhteşem manzaralar sunan çok sayıda oda ile büyük bir komplekse sahiptir.  İstediğiniz süre boyunca ferah odalarıyla konforlu konaklamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Oteldeki bütün odalar, dinlenmeniz ve işlerinizi yürütebilmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi sunmakta ve son teknoloji sistemleri kullanmaktadır.

Çevirim içi rezervasyonun sağlanması, sizlere seçtiğiniz yere gelmeden birçok seçim yapma şansınız olduğu anlamına gelir. Otellerin güler yüzlü personeli, tüm sorularınızı cevaplamaya ve doğru şekilde size yardımcı olmaya hazırdır. İhtiyaçlarınızı anlamak için sizlere zaman ayırırlar ve buna göre sizlere tavsiyede bulunurlar. Otel binalarımızda bulunan en önemli olanak ve sistemlerden bazıları şunlardır.

·         LCD TV

·         Mini bar ve saç kurutma makinesi

·         Telefon, standart genişbant aralığına sahip internet

·         Merkezi ısıtma ve klima

·         Yerinde banyo

·         Havuz kenarında restoran

·         Çocuk havuzu

·         Yüzme havuzu

Assos otellerinde, doğayı tam olarak içerisinde yaşamak için birçok fırsat bulabilirsiniz. Zamanınızı sahilde geçirdiğinizi veya zeytin ağaçlarıyla çevrili bir bahçede geçirdiğinizi düşünün. Bu muhteşem yerde kendinizi şımartmanız için yararlanacağınız etkinliklerin sonu yoktur. Canlı müziğin keyfiyle meşgul olmanızı sağlayacak düzenlemelerimiz var. Hayatınızı seçkin bir ortamda yaşayabilirsiniz.  

Otelde sunulan yiyeceklerde de büyük bir seçenek yelpazesi bulunuyor ve oldukça lezzetliler. Tercihlerinize göre yarım pansiyon açık, zengin büfe veya doğal taze ürünler, deniz ürünleri ve renkli, lezzetli bir alakart seçebilirsiniz. Assos otellerinde personellerimiz ve yönetimimiz konaklamanızı ellerinden geldiği kadar güzel bir hale getirmek için uğraşmaktadırlar. Bu sebepten dolayı her gününüz unutulmaz bir hale gelir. Siz de konaklamanın en iyisini talep ediyorsanız, elinizde yeterli süre varsa, bu süre otelimizde yer ayırtmaya değecektir.  


Sponsor Ads


About Smith Mary Freshman   Dallas Microblading Eyebrows

11 connections, 0 recommendations, 37 honor points.
Joined APSense since, September 4th, 2017, From Dallas, United States.

Created on Sep 4th 2017 08:04. Viewed 395 times.

Comments

No comment, be the first to comment.
Please sign in before you comment.